• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz

Matematický šampionát

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Ve středu 25. 10. 2017 jsme se vydali se dvěma čtyřčlennými družstvy dětí z devátých tříd na Wichterlovo gymnázium, kde pořádali jubilejní 15.ročník Moravskoslezského Matematického šampionátu. Z 39 družstev ve velké konkurenci ze škol z České i Slovenské republiky náš chlapecký tým „F4ME“ ve složení Alex Gondáš, Tomáš Kořistka (oba 9.C), Michael Plaček, Patrik Rošič (oba 9.B) zabral krásné 11.místo. Blahopřejeme!


Děvčata Sandra Kostková, Tereza Škárková, Ema Bysková (všechny 9.A) a Katka Valášková (9.B) z týmu „TESK“ obsadila příčky nižší, ale všem také gratulujeme za vzornou účast a získané body v souteži. Pro nás jste vítězové!
Celkové výsledky i sborník s příklady naleznete na stránkách gymnázia:

http://www.wigym.cz/aktuality/p/moravskoslezsky-matematicky-s

S. Gaidová

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 94

Včerejší návštěvy 105

Návštěvy tento měsíc: 633

Celkový počet návštěv: 164484