• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Pyžamový den 1.A, 1.B

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Třídy 1.A a 1.B zažily ve středu 25.10. 2017 Pyžamový den. A proč se jmenoval pyžamový? Protože jsme se učili v pyžamu!! Každý prvňáček se převlékl do pyžama a přinesl si svou oblíbenou hračku, se kterou usíná. V tělocvičně se nám zdály sny o češtině, matematice, hudební výchově a také o skákání do peřin. Moc jsme si tento den všichni užili a ani nám nepřišlo, že jsme opakovali vše, co jsme se už naučili.

Podívejte se, jak tento den probíhal.

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 32

Včerejší návštěvy 89

Návštěvy tento měsíc: 1302

Celkový počet návštěv: 139903