• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz

Halloweenské odpoledne třídy 6.B

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

8. 11. 2017 strávila třída 6. B halloweenské pozdní odpoledne ve škole. V maskách jsme si zahráli hry v týmech, ale i ve dvojicích. Proběhlo lovení jablek z lavorů, dobrovolníci byli podrobeni mumifikaci v podobě toaletního papíru, na chodbu jsme se přesunuli na další aktivity - foukání duchů a bowling. Občerstvili jsme se „bowlí“ a pokračovali jsme v zábavě. Pozváni byli i rodiče a sourozenci, takže jsme se sešli v docela vysokém počtu. Všichni byli akční, soutěživí a ochotní s čímkoliv pomoci. Velké díky patří také fotografům. Z ohlasů dětí, rodičů, ale i z vlastních dojmů vyplývá, že jsme si odpoledne všichni užili.

Mgr. Martina Riedlová

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 58

Včerejší návštěvy 130

Návštěvy tento měsíc: 4208

Celkový počet návštěv: 163546