• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz

Přírodovědná exkurze v Brně

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

10. 11.  2017  se 54 zvídavých  sedmáků + 3 odvážní učitelé společně vydali do moravské metropole Brna navštívit   Hvězdárnu a planetárium  Brno  a  Science centrum VIDA!. Proč jsme jeli?  Každý měl své důvody : „ Od malička jsem „star“,  a proto bych chtěla do hvězdárny, jestli bych se tam  náhodou nenašla“ – „Vesmír je obzvlášť fascinující“- „Pradědeček  měl loutkové divadlo,  tak se těším na výstavu pohyblivých loutek“ -„ Chci porovnat VIDA!  s Techmanií  v  Plzni a Světem techniky v  Ostravě“ –„

Zajímá mě, jestli existuje i jiná planeta, na které je život“- „ Když vidím nějaký stroj, uvažuju, jak to funguje“-  „Navštívit  brněnskou hvězdárnu je mým životním snem“- „ Jsem nejhodnější ze třídy a strašně se těším“- „ V létě na zahradě ráda pozoruji noční oblohu“-„ Baví mě poznávat nové věci“-  „ Budu kosmonautem a nutně potřebuji  vědět, jak to ve vesmíru vypadá , abych se na to mohl psychicky i fyzicky připravit“
Jak jsme si to užili? Opět - každého zaujalo něco jiného – představení v planetáriu, laser show, jízda na kole na laně, hra na klavír nohama, trenažér pro kosmonauty, zvukotěsná kabina, vodní prvky s Titanicem, fotosyntéza ve skleněném válci, světelné bludiště,  tobogán, větrná turbína  i simulátor  zemětřesení. A mnoho dalšího…

H. Reichová, S. Gaidová

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 56

Včerejší návštěvy 130

Návštěvy tento měsíc: 4206

Celkový počet návštěv: 163544