• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Halová kopaná dívek

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Po předcházejícím fotbalovém týdnu, kdy se turnajů účastnily chlapecké výběry, jsme tentokrát zavítali do DDM v Plesné s dívčím týmem. Nejlepší fotbalistky naší školy přijely na turnaj s jediným cílem – postoupit do okresního kola. S tímto odhodláním vstupovaly hráčky do každého utkání a na hře to bylo opravdu znát. Všechna utkání děvčata s přehledem vyhrála a z prvního místa jednoznačně postupují do dalšího kola, které se bude konat v úterý 28. 11.

Tentokrát musím zmínit celkové skóre našeho týmu, neboť se holkám podařilo nastřílet senzačních 13 branek a obdržely pouze 2. Pokud k okresnímu finále přistoupíme zodpovědně, věřím, že zde naše cesta neskončí. Všem hráčkám děkuji za reprezentaci naší školy.

M. Bonobo

fotbal h1

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 0

Včerejší návštěvy 111

Návštěvy tento měsíc: 1674

Celkový počet návštěv: 140275