• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Halová kopaná chlapců

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

V pondělí 13. 11. se chlapecký výběr šestých a sedmých tříd zúčastnil turnaje v halové kopané, který se konal v DDM Plesná. Z prvního obvodního kola se nám podařilo postoupit z druhého místa bez jediné porážky do čtvrtečního obvodního finále. Zde jsme v konkurenci nejlepších porubských škol postup již nevybojovali. Štěstí tentokrát nestálo na naší straně a všechny rozhodující zápasy jsme těsně prohráli.

Z turnaje jsme ale odcházeli se vztyčenou hlavou a příští rok si postup už nenecháme utéct. Složení týmu bylo následující: Lukáš Kresta 6.C, Martin Lindauer,  7.C Viktor Polák, 7.C Radovan Žabka 6.A, René Schrom 6.A, Jan Ptáček 6.A, Vojtěch Kovář 6.A, Michal Kršňák 6.B, Roman Pamula 6.B, Lukáš Motyčka 7.A.

Děkuji celému týmu za krásnou reprezentaci školy.

M. Bonobo

fotbal k

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 1

Včerejší návštěvy 111

Návštěvy tento měsíc: 1675

Celkový počet návštěv: 140276