• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Poděkování - finanční dar

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Žáci naší školy se opět zapojili do celostátní výtvarné soutěže dětských kolektivů s názvem SRDCE S LÁSKOU DAROVANÉ 2016/2017 a v kategorii mateřské školy + 1. a 2. ročník ZŠ se s projektem SRDCE PRO FANDU A ŠTĚPÁNKA umístili na 1. místě.

Dovolte, abychom touto cestou poděkovali společnosti OPTYS, spol. s r. o., která vítěznému kolektivu poskytla finanční dar ve výši 10.000 Kč. Finanční prostředky byly použity ve prospěch žáků na školní výlet do Dinoparku, nákup pomůcek pro rozvoj sluchového vnímání, didaktických pomůcek a dalších potřeb kolektivu žáků 1. C třídy, který v soutěži cenu získal.

Vedení školy si velice váží této podpory.

dino1

dino2

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 1

Včerejší návštěvy 111

Návštěvy tento měsíc: 1675

Celkový počet návštěv: 140276