• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Postupujeme do krajského kola!

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

V pátek 1. 12. se výběr děvčat z pátých tříd účastnil okresního kola ČEPS cupu ve florbale, který pořádala ZŠ Generála Píky. Turnaje se zúčastnilo celkem 5 škol, postupové však bylo pouze první místo. K celému turnaji jsme přistoupili tak, abychom si hlavně s chutí zahráli a hra nás bavila. Možná tento přístup byl právě tím nejlepším, protože děvčatům se podařilo v posledním zápase porazit největší adepty na postup, kterými byly florbalistky z pořadatelské školy. Přestože jsme měli po skončení turnaje stejný počet bodů, vlivem lepšího vzájemného zápasu postupujeme do krajského kola právě my! Rád bych ocenil všechny naše hráčky, protože se dokázaly prosadit proti děvčatům, které se tomuto sportu věnují aktivně. O to více si tento postup zaslouží.

M. Bonobo

fot1

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 36

Včerejší návštěvy 89

Návštěvy tento měsíc: 1306

Celkový počet návštěv: 139907