• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz

Postupujeme do krajského kola!

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

V pátek 1. 12. se výběr děvčat z pátých tříd účastnil okresního kola ČEPS cupu ve florbale, který pořádala ZŠ Generála Píky. Turnaje se zúčastnilo celkem 5 škol, postupové však bylo pouze první místo. K celému turnaji jsme přistoupili tak, abychom si hlavně s chutí zahráli a hra nás bavila. Možná tento přístup byl právě tím nejlepším, protože děvčatům se podařilo v posledním zápase porazit největší adepty na postup, kterými byly florbalistky z pořadatelské školy. Přestože jsme měli po skončení turnaje stejný počet bodů, vlivem lepšího vzájemného zápasu postupujeme do krajského kola právě my! Rád bych ocenil všechny naše hráčky, protože se dokázaly prosadit proti děvčatům, které se tomuto sportu věnují aktivně. O to více si tento postup zaslouží.

M. Bonobo

fot1

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 5

Včerejší návštěvy 124

Návštěvy tento měsíc: 668

Celkový počet návštěv: 164519