• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Zlatý postup do kraje

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Dne 14. 12. 2017 se konalo finále obvodního kola ve florbale. Naše florbalistky Julie Smetanová, Sabina Popiolková, Sabina Kovářová, Sandra Kostková, Lucie Pifková z 9.A; Kateřina Valášková z 9.B a Marie Jančarová z 8.A předvedly běhavý florbal, nadšení pro hru a respekt k soupeřkám. Z 12-ti přihlášených škol si svojí bojovností a dravostí vybojovaly 1. místo a postup do kraje!!! Krajské kolo se odehraje v lednu, tak budeme ladit formu a těšit se na další skvělé zápasy. Všem dívkám ještě jednou gratuluji!

M.Uhýrková

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 37

Včerejší návštěvy 89

Návštěvy tento měsíc: 1307

Celkový počet návštěv: 139908