• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz

Zlatý postup do kraje

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Dne 14. 12. 2017 se konalo finále obvodního kola ve florbale. Naše florbalistky Julie Smetanová, Sabina Popiolková, Sabina Kovářová, Sandra Kostková, Lucie Pifková z 9.A; Kateřina Valášková z 9.B a Marie Jančarová z 8.A předvedly běhavý florbal, nadšení pro hru a respekt k soupeřkám. Z 12-ti přihlášených škol si svojí bojovností a dravostí vybojovaly 1. místo a postup do kraje!!! Krajské kolo se odehraje v lednu, tak budeme ladit formu a těšit se na další skvělé zápasy. Všem dívkám ještě jednou gratuluji!

M.Uhýrková

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 7

Včerejší návštěvy 124

Návštěvy tento měsíc: 670

Celkový počet návštěv: 164521