• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz

Vánoční dílny

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Vánoce se blíží a k nim neodmyslitelně patří vánoční ozdoby, čas strávený s rodinou a přáteli, adventní nálada a dobré jídlo. To vše bylo možné zažít v Základní škole Porubská 832 odpoledne ve středu 6. 12. 2017. Naše škola pořádala tradiční Vánoční dílny a otevřela se tak nejen současným žákům, ale také žákům budoucím, rodičům i absolventům, kteří měli možnost si školu prohlédnout.

Rodiče s dětmi si mohli vyrobit vánoční ozdoby, zasportovat si, zahrát si deskové hry nebo si prohlédnout výukové materiály a učební pomůcky určené pro 1. třídu. Nechybělo ani pohoštění připravené školní jídelnou a zástupci Klubu rodičů přátel a školy. Vánoční punč a koledy zazpívané školním sborem dodaly potřebnou vánoční atmosféru, kterou si všichni odnesli s sebou.

E. Janečková

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 47

Včerejší návštěvy 130

Návštěvy tento měsíc: 4197

Celkový počet návštěv: 163535