• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz

Zdobení stromečku v Krevním centrum FNO

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

V úterý 5.12.2017 ozdobily děti z 2.C stromeček v Krevním centru Fakultní nemocnice Ostrava. Chtěly tak podpořit a ocenit dárce krve za jejich lidskost a zaměstnance za jejich zodpovědnou práci. V Krevním centru byly již podruhé a opět byly vřele uvítány. Nejprve je čekalo malé pohoštění. Pak už se pustily do práce. Stromeček ozdobily ručně vyrobenými ozdobami, na kterých již měsíc pracovaly v rámci výuky Pracovních činností.

U slavnostně ozdobeného stromečku pak zazpívaly několik vánočních koled a písniček a snažily se čekajícím dárcům i zaměstnancům Krevního centra zpříjemnit adventní čas. Děti si akci moc užily a na závěr je čekalo také překvapení v podobě Mikulášské nadílky.

Petra Řehová, třídní učitelka 2.C

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 3

Včerejší návštěvy 124

Návštěvy tento měsíc: 666

Celkový počet návštěv: 164517