• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz

Z krajského finále jsme přivezli bronz!

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Vánoce jsou sice až za několik dní, ale děvčata z pátých tříd si nadělily první dárek již s předstihem. Z krajského finále ve florbale si totiž přivezly domů bonzové medaile. Děvčata potvrdila svou vynikající formu z okresního kola a v soubojích s nejlepšími školami z celého kraje rozhodně nebyla outsidery. Na všech hráčkách bylo vidět obrovské individuální zlepšení techniky a herního myšlení. Některé se pro tento sport natolik nadchly, že se mu chtějí věnovat i nadále a turnaj byl tak ideální příležitostí pro upoutání pozornosti nejednoho místního trenéra.

Náš tým do krajského finále posílila Adéla Keberlová, která se jako jediná tomuto sportu aktivně věnuje a vnesla tak do hry jistotu a hlavně střelecký um.
Velkou pochvalu zaslouží všechny hráčky, protože výsledky jsou vždy záležitostí celého týmu, jehož složení bylo následující:
Laura Králová 5.A
Eliška Škárková 5.A
Ema Rozumová 5.A
Adéla Šmídová 5.A
Michaela Pluskalová 5.A
Adéla Keberlová 5.A
Lucie Drozdová 5.B
Pavla Zlatníková 5.B

M. Bonobo

fotbal

 

 

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 103

Včerejší návštěvy 105

Návštěvy tento měsíc: 642

Celkový počet návštěv: 164493