• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz

Pozdrav z Karlova

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

V pondělí v deset hodin jsme přijeli na hotel Kamzík, po tom, co jsme si schovali boty, lyžáky, lyže a snowboardy, nám byly přiřazeny pokoje. Po obědě jsme odjeli skibusem na sjezdovky. Byli jsme rozděleni na lyžaře a snowboardisty, na začátečníky a pokročilé. Když jsme skončili, přijel pro nás skibus, který nás odvezl zpátky na hotel. Po večeři jsme měli program ve společné místnosti. Tým snowboardistů se dnes hodně zlepšil, hodně se naučil. Všechny bolí nejen svaly,ale i kolena a jiné části těla, na které se nejčastěji padá. Lyžaři začátečníci se také naučili spoustu věcí a už sjeli i kopec :-). Lyžaři, kteří už něco umí :-), sjeli sjezdovku FIS a vyzkoušeli i jiné kopce. Počasí tu vychází pěkně a těšíme se,co se ještě naučíme.

A. Hubertová

foto

 

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 5

Včerejší návštěvy 124

Návštěvy tento měsíc: 668

Celkový počet návštěv: 164519