• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz

Z obvodního finále jsme přivezli bronz!

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Měsíc duben patří ve školním roce tradičně minikopané. I letos jsme se s nejlepšími fotbalisty z druhého stupně zúčastnili tohoto oblíbeného turnaje, který pořádala ZŠ Ukrajinská. V prvním kole se nám díky skvělému výkonu podařilo postoupit společně se ZŠ Klimkovice do obvodního finále, přičemž jsme žádný zápas neprohráli a pouze v jediném remizovali. Na stejné vítězné vlně jsme se vezli i v obvodním finále, kde jsme ze čtyř zápasů tři vyhráli. Jedinou porážku jsme utrpěli s výběrem ZŠ Šoupala.

Průběh turnaje byl velmi vyrovnaný a po posledním zápase se na předních místech spolu s námi umístily další dva týmy se stejným počtem bodů. I když jsme měli lepší celkové skóre, v tomto případě nám bohužel nepomohlo. Dle pravidel se při shodném počtu bodů vytvoří minitabulka, ve které jsme měli horší bilanci právě my. V minulosti jsme se účastnili mnoha fotbalových turnajů, ale tento byl pro nás jednoznačně tím nejsmolnějším. Věřím, že od této chvíle bude už vždy stát štěstí na naší straně. Bronzová sestava byla následující:
Lukáš Kresta, Lukáš Motyčka, Marie Jančarová, Vojtěch Brož, Adam Knebl, Dan Kovář, Vilém Krayzel, Richard Holberg a Michal Němec.
Všem hráčům děkuji za krásnou reprezentaci školy.


M. Bonobo

kopana

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 53

Včerejší návštěvy 130

Návštěvy tento měsíc: 4203

Celkový počet návštěv: 163541