• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz

Okresní kolo ve florbale

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Ve čtvrtek 8.11. jsme se s chlapeckým výběrem šestých a sedmých tříd zúčastnili okresního kola ve florbale. Družstvo bylo složeno převážně z mladých hokejistů a ještě před začátkem turnaje jsme to cítili jako naši možnou výhodu, hlavně v tvrdosti a neprostupné obraně. Zápasy mezi všemi týmy byly vcelku vyrovnané. První dvě utkání jsme sice prohráli, ale po následném probuzení už jsme tři další souboje vyhráli a to i s celkovým vítězem turnaje.

Po odehrání všech zápasů záležel náš osud na výsledku posledního zápasu turnaje. Ten bohužel dopadl opačně, než jsme si přáli. Znovu tak naše škola obsadila krásné, ale nepostupové třetí místo. Pokud naši hokejisti budou hrát ve volných chvílích florbal častěji, postup v příštím roce nás nemůže minout.

Složení bronzového mužstva bylo nasledující:
Kovář, Pross, Šenkeřík, Jeřábek, Šimaňok, Veselý, Matějka, Kubatík, Schrom
 
Děkuji všem hráčům za reprezentaci naší školy.

M. Bonobo

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 55

Včerejší návštěvy 130

Návštěvy tento měsíc: 4205

Celkový počet návštěv: 163543