Online zápis do budoucích prvních tříd

Vážení zákonní zástupci,

vzhledem k nouzovému stavu, ve kterém se nyní nacházíme, zápisy pro budoucí školní rok 2020/2021 proběhnou pouze online bez osobní přítomnosti rodičů a dětí. V následujících dnech Vás budeme informovat na webu a oficiálním Facebooku školy o možnostech provedení zápisu. V případě, že máte jakýkoliv dotaz již v těchto dnech, neváhejte nás kontaktovat na skola@zsporubska.cz nebo telefonicky v pracovních dnech mezi 8 a 12 hodinou.

ZÁPIS 4 1 1

Distanční forma studia - upřesňující informace pro rodiče

Vážení rodiče,

obracíte se na nás s dotazem na nefunkční mobilní aplikaci. Nabízíme Vám návod, co udělat s mobilní aplikací.

Z naší strany jsme udělali vše, co momentálně lze – máme zprovozněnou webovou aplikaci a nainstalovanou poslední aktualizaci.

Pokud si nově stahujete mobilní verzi to svého mobilního telefonu, tak si stáhněte Bakaláři – oficiální aplikace (tato funguje).

Pro online studium prosím používejte desktop verzi (stolní počítač nebo notebook), tato verze funguje. Dále doporučujeme setrvat u „staré“ verze mobilní aplikace – Bakalaři – oficiální aplikace (viz. obrázek níže), v té nové není nic, co byste nyní potřebovali.

Pokud máte na naší škole sourozence a chcete zjišťovat pro ně úkoly v systému Bakaláři, přihlaste nejdříve na jedno dítě, odhlaste se a přihlaste druhé dítě. Zdali je možnost „duální verze“ zjišťujeme.

Také se na nás obracíte s informací, že Vám hesla nefungují, problémem může být písmeno O a číslice 0. Prosíme o vyzkoušení více variant než nás budete kontaktovat, mnohdy se tento problém podařil tímto zásahem vyřešit.

Děláme vše proto, abychom Vám pomohli co nejdříve, ale dotazů je mnoho. Prosím, nejdříve vyzkoušejte vše, co je uvedeno výše. V případě, že Vám nic nefunguje z uvedených variant, nemáte hesla, poté nás kontaktujte na katerina.lisztwanova@zsporubska.cz, vladimir.stalmach@zsporubska.cz. Děkujeme za pochopení a přejeme pokud možno klidné dny. Vedení školy.

Bakalaři oficiální aplikace

Zrušení zápisu do budoucích prvních tříd

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Uncategorised

Po předchozím projednání Vám oznamujeme, že původní termín zápisů do 1. tříd základních škol pro školní rok 2020/2021 je zrušen.

Náhradní termín zatím není stanoven a bude se zájemci koordinován s ohledem na vývoj situace. Děkujeme. Vedení školy.

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Uncategorised

V případě, že máte zájem čerpat ošetřovné při péči o dítě do 10ti let z důvodu uzavření školy, naše škola Vám tento dokument potvrdí od pondělí do pátku od 8:00 do 12:00 hodin.

Mimořádné opatření

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Uncategorised

Na základě rozhodnutí Bezpečnostní rady státu dne 10.3.2020 je uplatněno v Základní škole, Ostrava-Poruba, Porubská 832, příspěvková organizace, mimořádné opatření s účinností od středy 11.3.2020 do odvolání – zákaz osobní přítomnosti žáků na základním vzdělávání ve škole dle zákona 561/2004 o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon) ve znění pozdějších předpisů.

Do odvolání bude uzavřena základní škola, školní družina, školní jídelna. O ukončení odvolání budete informování z médií, oficiálním FB školy a webu školy.

Z tohoto důvodu také neproběhne 12.3.2020 den otevřených dveří.

Document page 001 3Document page 002 1