• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz

Technika Run

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Uncategorised

Ve středu 3. 10. se uskutečnil tradiční charitativní běh VŠB – Technika run.

Na startu štafetového běhu 4 x 5,3 km se sešly Mgr. Bluchová, Mgr. Havlíčková, Mgr. Uhýrková a Mgr. Krahulová. V konkurenci 12 týmů nenašly přemožitele a doběhly si v kategorii žen pro zlato! Celkově z týmů mix + muži pak obsadily bramborovou příčku!

Respekt na startu budila zvlášť Mgr. Bluchová, která v rámci přípravy na Mistrovství světa v Canicrossu ve Švédsku, proběhla cílem rychlostí blesku a obsadila 1. místo v kategorii ženy – jednotlivci.

Nejkrásnějším překvapením byl ovšem fakt, že se ve svém volném čase a zcela dobrovolně na startovní listině objevili i dva žáci naší školy! Byla opravdu radost vidět Milana Nehudka ze 7. C a Honzu Charvátka z 8. C na startu. Honza doběhl na 2.místě z řad juniorů, Milan pak na skvělém 6.místě! Nutno podotknout, že tato kategorie je až do 18 let a kluci se jako nejmladší v kategorii vůbec neztratili!

Tímto velmi gratulujeme a ceníme si jejich pomoci nemocným lidem.

M. Uhýrková – běžec amatér

 

technika run

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 16

Včerejší návštěvy 30

Návštěvy tento měsíc: 428

Celkový počet návštěv: 167104