• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz

Florbalový turnaj - obvodní finále

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Uncategorised

11. 11. se naši chlapci z šestých a sedmých tříd účastnili turnaje ve florbale. Na úvod po vyrovnaném boji přišla remíza. Jeden bod z prvního zápasu nebyl ideální start, ale kluci v následujících zápasech ještě víc zabrali, tři zápasy vyhráli a jen jeden prohráli. Spolu s naší školou měly ještě další dvě školy deset bodů. O pořadí prvních tří musela rozhodnout minitabulka, která nás posunula na první místo v turnaji.

O první místo v turnaji a postup do okresního finále se zasloužili: Dedek Ondřej, Jeřábek Ondřej, Kubatík Tobiáš, Martinkevič Matěj, Papaj Tobiáš, Zach Matyáš, Tioka Martin, Vlček Tomáš, Polášek Michal a Šeděnka Šimon.

Všem chlapcům děkuji za reprezentaci školy a gratuluji k postupu na okresní finále 28. 11. 2019 v Ostravě Dubině.

Mgr. Martin Nováček

https://zsporubska.rajce.idnes.cz/Florbalovy_turnaj/ 

florbal diplom

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 11

Včerejší návštěvy 38

Návštěvy tento měsíc: 189

Celkový počet návštěv: 168359