• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz

ČEPS CUP - okresní finále

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Uncategorised

4.12 se naši chlapci a dívka z 5. tříd účastnili turnaje ve florbale – ČEPS CUP a to okresního finále. S potěšením mohu říci, že všechny zápasy do kterých kluci a dívka nastoupili vyhráli a tak postupují do krajského finále, které se bude konat v měsíci lednu v Ostravě.

O první místo v turnaji a postup do krajského finále se zasloužili: Teodor Vašíček, Jonáš Kubatík, Michal Břuska, Daniel Doležel, Sabina Šimaňoková, Sebastian Vons, Simon Pařenica, Petr Tioka, Vojtěch Podešva, Jan Štafa

Celému týmu děkuji za skvělou reprezentaci školy a gratuluji k postupu na krajského finále, které se bude konat v lednu v Ostravě.

Mgr. Kateřina Bluchová

florbal čeps

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 9

Včerejší návštěvy 38

Návštěvy tento měsíc: 187

Celkový počet návštěv: 168357