Výtvarný workshop v Galerii Dukla k současné výstavě slovenské výtvarnice Deany Kolenčíkové „Když burnout dostihne i Slunce“

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Uncategorised

V měsíci listopadu se vybraní žáci naší školy měli možnost  seznámit zážitkovou formou s aktuální výstavou Deany Kolenčíkové – Když burnout dostihne i Slunce, kterou je možné navštívit od 1.10. 2019 – 6.1. 2020 v galerii Dukla v Ostravě - Porubě. Seznámení se samotným prostorem galerie, s pojmy jako současné umění, happening a performance byly pro žáky nové a zajímavé. Žáci si vyzkoušeli tvoření pod širým nebem, zamysleli se nad současným přístupem lidí k zemi a zažili opravdovou oslavu v netradičně pojaté oslavě, kterou si sami připravili pomocí nalezených přírodnin kolem nás.

Mgr. A. Mičíková

dukla 1