22 medailí z víkendových Mistrovství Moravskoslezského kraje v atletice

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Uncategorised

O víkendu 11-12.1. se v ostravské atletické hale konalo Mistrovství Moravskoslezského kraje v atletice. Tohoto mistrovství se účastnili také žáci naší školy a atleti Atletika PORUBA. V sobotu závodily kategorie dorostenců a dorostenek (ročníky 2004 a starší), v neděli žactvo starší a mladší (ročníky 2005 a mladší). Z víkendového mistrovství si naší žáci odvážejí 22 medailových úspěchů! Z toho je 10 medailí zlatých, 9 medailí stříbrných a 3 medaile bronzové! Ti co na medaile tentokrát nedosáhli, nezaháleli a u všech došlo k vylepšení jejich vlastních osobních maxim v disciplínách, ve kterých závodili.

Fotografie a další informace najdete na našem Facebooku https://www.facebook.com/zsporubska/

výsledky atletika

Všem žákům a žákyním moc gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů v započaté atletické sezoně!