• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz

Úspěch Mgr. Hanky Krahulové na LH 24 !!!

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Uncategorised

Kilpi 24 hodin na Lysé hoře je extrémní vytrvalostní závod určený pro širokou sportovní veřejnost. Jedná se o 24 hodin trvající horskou štafetu dvojic společně se závodem jednotlivců. Principem závodu je zdolat co největší počet výstupů na vrchol Lysé hory po pevně dané trase (okruh 11,4 km s převýšením 764m). Letos se na start této štafety postavila Mgr. Hana Krahulová s partnerem Rostislavem Václavíkem a v kategorii mix s celkovým počtem 13 okruhů se jim podařilo vybojovat 3. místo!!!

LH24

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 9

Včerejší návštěvy 50

Návštěvy tento měsíc: 365

Celkový počet návštěv: 168535