Vánoční dílny

V úterý 4. 12. 2018 v adventním čase probíhaly v naší škole "Vánoční dílny". Svou šikovnost si přišli vyzkoušet nejen předškolní a školní děti, ale i jejich rodiče a prarodiče. Společně vyráběli vánoční svícínky, přáníčka, dekorace. Tvořily se zde ozdoby z včelí voskové plástve, smaltovaly se lžičky. Atmosféru krásně dotvářela vůně perníčků, které si každý mohl nazdobit dle své fantazie nebo si vyrobit zlaté prasátko a mnoho dalšího. Vládla vánoční atmosféra.

Bylo moc hezké se odreagovat od každodenních starostí, zastavit se v předvánoční době, vyrábět a povídat si. Odpoledne při práci příjemně a velmi rychle uteklo. Byla to nádherná příležitost, kdy v každodenním shonu lidé zpomalí a setkají se spolu při společném tvoření. Koledy v podání školního sboru byly příjemnou tečkou v závěru dílen. Doufáme, že krásné výrobky již zdobí vaše domovy a přináší radost.

A. Mičíková, A. Kopcová

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 115

Včerejší návštěvy 105

Návštěvy tento měsíc: 654

Celkový počet návštěv: 164505