Okresní kolo ve šplhu

ne 30.1.2019 se naši žáci zúčastnili okresního kola ve šplhu. V konkurenci 5 základních škol se vůbec neztratili. Družstvo Starších chlapců ve složení Němec, Hurtík a Teslík došplhalo na 2. místo a navíc v této kategorii i celkově jsme získali titul Nejrychlejší šplhač , kdy Maxim Teslík vyšplhal 4,5m dlouhou tyč v čase 2,4 sek.
Družstvo starších dívek ve složení Macková, Jančarová a Pluskalová skončilo na 4. místě. A v neposlední řadě nesmíme zapomenou na družstvo mladších chlapců ve složení Zach, Hurina a Martinkevič skončilo těsně na 3. místě.

Děkujeme ZŠ Šoupala za uspořádání tohoto klání a gratulujeme všem zúčastněným, ale hlavně VÍTĚZŮM!!!

Mgr. K. Bluchová

splh

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 112

Včerejší návštěvy 105

Návštěvy tento měsíc: 651

Celkový počet návštěv: 164502