×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

ŠKOLNÍ A OKRESNÍ KOLO KONVERZAČNÍ SOUTĚŽE V ANGLICKÉM JAZYCE

Ve středu 23. ledna 2019 se na naší škole uskutečnilo školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce. Žáci soutěžili ve dvou kategoriích a absolvovali nejdříve poslechovou část, a poté část mluvenou. Díky velkému počtu soutěžících a jejich přípravě na tuto soutěž nebylo snadné rozhodnout o vítězi, ale porota se nakonec shodla na následujícím pořadí.

Kategorie I.A – žáci 7. tříd

1. Martin Sladčík – 7.B
2. Samuel Cigánek – 7.C
3. Ondřej Janik – 7.C

Kategorie II.A – žáci 8. a 9. tříd

1. Crystal Serafima Sall – 8.A
2. Martina Vavro – 9.A
3. Lilla Lojková – 8.A a Jaroslav Marián Bartusek – 9.B

Žákům se soutěž líbila a potěšily je určitě i ceny, které věnovalo do soutěže OUP.

Žákyně Crystal Serafima Sall a žák Martin Sladčík se zúčastnili Okresního kola konverzační soutěže v anglickém jazyce, které proběhlo 13. února ve Středisku volného času Ostrčilova. Velký úspěch zaznamenal Martin Sladčík, který v konkurenci ostatních vítězů školních kol v ostravském okrese vybojoval krásné 2. místo. Také Crystal Serafima Sall si nevedla vůbec špatně, protože se umístila v první polovině výsledkové listiny.

Š. Boček, K. Lisztwanová

foto

 

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 100

Včerejší návštěvy 174

Návštěvy tento měsíc: 3829

Celkový počet návštěv: 163167