×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Turnaj v házené

V pátek 22.2. jsme se s výběrem žáků osmých a devátých tříd zúčastnili prvního turnaje pod záštitou házenkářů z Polanky. Musíme si sportovně přiznat, že někteří se s velkou házenou seznamovali až tady a s místními borci jsme se mohli jen těžko měřit. Přesto se našim děvčatům podařilo vybojovat krásné druhé místo a do školy jsme se tak vraceli se stříbrným pohárem :) děkuji všem žákům za reprezentaci školy, za nadšení a chuť do hry, kterou někteří hráli poprvé ;-)

M. Bonobo

hazená1

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 6

Včerejší návštěvy 73

Návštěvy tento měsíc: 1473

Celkový počet návštěv: 137741