×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Zelený den na škole

Dne 18.3.2019 na naší škole proběhl Zelený den. Celý den se nesl v tónech zelené barvy a pozitivní nálady. Každá z tříd se zhostila Zeleného dne podle svého, proto jsme mohli vidět různě vyzdobené třídy, od popsaných tabulí přes různé obrázky se zelenou tematikou. Žáci přišli do školy v nejrůznějším zeleném oblečení a s dalšími předměty se zelenou barvou (barvy na obličej, plyšáci, zelenina, kytky, pití, čelenky apod.). Mezi nejlépe a nejoriginálněji vyzdobené třídy patřila 3.B, 8.A, 8.B, 9.A a 9.B, ale ani ostatní třídy se nenechaly zahanbit. Mezi nejlépší zelenáče patřil Filip Břežný z 3.B, Lukáš Slavík z 8.A a Marcel Žvaka z 9.B. Už teď se těšíme na další barevný den.

P. Žižka

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 85

Včerejší návštěvy 174

Návštěvy tento měsíc: 3814

Celkový počet návštěv: 163152