Krajské kolo ve florbale

Ve středu 27.3. jsme se se zlatými hochy zúčastnili krajského kola ve florbale, do kterého jsme postoupili ze suverénního prvního místa. Zde nás již čekali soupeři ze vzdálenějších měst (Třinec, Opava atd.) a my věděli, že pro úspěch musíme podat minimálně stejný výkon, jako v okresním kole. Na tento turnaj s námi bohužel nemohla jet naše brankářská stálice Max Holšán, což se později ukázalo jako rozhodující faktor. Ze hry jsme tak museli stáhnout Tomáše Vlčka, čímž jsme si tým oslabili v poli. Přesto jsme se pokusili hrát opět svou hru a soupeře co nejméně pouštět do střelby.

V úvodních dvou kolech jsme uhráli dvě smolné remízy, kdy jsme byli vždy tím silnějším týmem, který se tlačil za vítězstvím. Díky těmto bodovým ztrátám už jsme museli další zápasy vyhrát, a proto jsme hru více otevřeli a spoléhali na naši útočnou sílu. Tento krok nám ovšem nevyšel a my se na konci turnaje museli spokojit s bramborovým čtvrtým místem. Nebýt našeho oslabení, jsem si jist, že bychom stáli na stupních vítězů.

Rád bych poděkoval všem hráčům za reprezentaci naší školy, vzorné chování a týmového ducha.

Účastníci krajského finále:

Tomáš Vlček, Michal Polášek, Samuel Sládeček, Šimon Šeděnka, Bedřich Smetana, Miroslav Chovanec

florbal kk

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 111

Včerejší návštěvy 105

Návštěvy tento měsíc: 650

Celkový počet návštěv: 164501