×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Exkurze v závodě Cylinders Holding

Pomalu se blíží konec školního roku a naši deváťáci už mají přijímací řízení za sebou. Letošní osmáky toto rozhodování teprve čeká. Proto jsme s nimi podnikli exkurzi do Vítkovice Machinery Group a navštívili závod Cylinders Holding, která se specializuje na výrobu tlakových lahví. Prošli jsme provozem a shlédli prezentaci Vítkovické střední průmyslové školy, která nabízí celou řadu studijních oborů, které jsou v našem regionu velmi žádané. Akce se velmi líbila a už teď se těšíme na exkurze, které nás čekají v příštím školním roce.

Mgr. H. Krahulová, Mgr. P. Polášková

EXKURZE

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 91

Včerejší návštěvy 174

Návštěvy tento měsíc: 3820

Celkový počet návštěv: 163158