×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Pobyt v přírodě -Čarták 2019

Děti z 3.B a 5.C zdraví všechny z pobytu v přírodě na chatě Čarták v Hutisku Solanec. První den pobytu nás nečekaně
přivítalo téměř zimní počasí i poprašek sněhu, takže v našem programu nechyběla soutěž ve stavění minisněhuláků😂 Úterý jsme prožili jako správní turisté na celodenní túře do Velkých Karlovic a během 12 km procházky jsme stihli i soutěže a pozorování přírody  dalekohledy! Ve středu nás čekal den plný netradičních sportovních discipĺín a soutěží a už teď se všichni nemůžeme dočkat až vypukne čtvteční táborák a noční stezka odvahy. Nálada je skvělá, máme se všichni moc dobře,posíláme pár fotek z našeho dobrodružství!!!

Zdraví 3.B a 5. C

POBYT

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 6

Včerejší návštěvy 73

Návštěvy tento měsíc: 1473

Celkový počet návštěv: 137741