×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Pohádková čeština

Soutěže pro žáky 3. tříd se 10. 5. zúčastnili kluci z 3. C. Zábavnou formou si prověřili, jak znají české pohádky, soutěžili na interaktivní tabuli a spolupracovali při vyplňování pracovních listů. Své znalosti si otestovali při poznávání ilustrátorů, hádali pohádkové postavy z obrázků. Také hledali skrytá slova a skládali pohádky ze zadaných vět. Své češtinářské znalosti si ověřili při hledání pravopisných chyb. Celkově si vybojovali krásné 4. místo! Kluci si soutěž moc užili a byli bonusově vyhlášení nejvtipnější a nejzábavnější dvojicí.
Ještě jednou moc gratuluji.
        
M. Uhýrková

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 6

Včerejší návštěvy 73

Návštěvy tento měsíc: 1473

Celkový počet návštěv: 137741