Návštěva psího útulku

Psí útulek
Bylo tam hodně krásných a roztomilých psů. Moc se nám to líbilo, mohli jsme je tam krmit, hladit si je a česat. Moc jsme nevěděli, jak se jmenují ,  tak jsme jim dávali různá jména. Měli strašně velký dům, kde všechny pejsky chovali. Byli strašně hodní, chovali tam nejenom psy, ale i kočky, slepice a jedno strašně velké prase. Chtěli jsme vidět také kočky, ale paní říkala, že jsou vzhůru a pohybují  se kolem domu až večer. Pejsky jsme si pomazlili, nakrmili, hráli si s nimi, potom jsme se rozloučili a šli domů. Nejvíce se mi líbili pejsci a cesta zpátky, kdy nějaká slečna spadla do příkopu. Bylo to strašně supere a doufáme, že pejsky zase uvidíme.

Návštěva útulku
Návštěva útulku byla nová zkušenost a obohatila všechny, kdo se návštěvy zúčastnil. Klobouk dolů paní, která se o pejsky stará. Protože o každého pejska bylo dobře postaráno i přes její věk. Velmi se nám líbilo, že paní byla přívětivá a ukázala nám všechny svoje psy a vysvětlila nám, Jak se o ně stará. Mělo by být více školních akcí, které někomu pomohou. Pejskům i paní to udělalo určitě velkou radost a my jsme si to s pejsky užili. Málokdo se ujme zvířat, která potřebují pomoc.

Psí a kočičí útulek
Začalo to tak, že jsem přispěl na psí a kočičí útulek. Tak když nastal ten den, kdy jsme měli jít do útulku….vzali jsme konzervy, pamlsky a piškoty. Jeli jsme šedesát minut k útulku a byli jsme tam cca 3 hodiny. A potom jsme se vrátili. Moje rozhodnutí? Je devět a půl Vietnamců, protože pražilo slunce a doprava byla celkem plná a hlučná. Ale den mi zlepšil jeden šedivý pejsek, tak proto 9,5 Vietnamců.

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 115

Včerejší návštěvy 105

Návštěvy tento měsíc: 654

Celkový počet návštěv: 164505