Zlato, osobní rekordy a postup na republiku Poháru rozhlasu!

Tak by se ve zkratce dalo popsat krajské kolo Poháru rozhlasu konané 27. 5. 2019 v Opavě, kam postoupila všechna 4 družstva atletů. Naši atleti si vedli opravdu skvěle! Svými výkony, zkušenostmi, sportovní dravostí i soutěživým duchem si hned družstvo mladších chlapců a starších dívek zajistilo zlato a postup do REPUBLIKOVÉHO finále konané letos v Plzni! Skvěle si také vedly mladší žákyně, které získaly bronz a jsou tak třetím nejlepším školním atletickým týmem Moravskoslezského kraje! Starší žáci obsadili 8. místo kraje, což je jistě také velký úspěch.
Všem samozřejmě velice blahopřejeme!

Zvlášť bych pak ráda vyzdvihla sportovce Veroniku Tomisovou z 9. B a Adama Bortlíčka, Davida Bezruče a Honzu Zdražilu z 8. B, kteří se mezi „ profi“ atlety rozhodně neztratili a svými osobními rekordy přispěly k úspěchům celého týmu! Postupujícím přejeme hodně úspěchů  a štěstí v Plzni!

M. Uhýrková