×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Úspěšný Pohár rozhlasu

Po úspěšných postupových kolech Poháru rozhlasu jsme se vydali 10.6.2019 směr republikové finále v Plzni.Cesta byla dlouhá a vzhledem k počasí i dosti úmorná. Nejen že jsme si užili několik kolon na D1,ale zastavili jsme i na hradě Zvíkov,abychom se trochu protáhli po dlouhé cestě. Po příjezdu a ubytování jsme si prohlédli stadion,po výborné večeři byl i nanuk.

Ráno 11.6.2019 nás vítala zatažená obloha a my se těšili, že máme ideální podmínky pro skvělé výkony. Což se potvrdilo a po velkých výkonech a skvělé spolupráci se žákyním ve složení: Bártová Daniela, Fialová Dominika, Homolková Valentýna, Schneeberger Sophie Melanie, Tomisová Veronika, Toová Klára, Válková Nikola, Válková Nina, Vantuchová Sabina a Zdražilová Denisa podařilo vybojovat 1. místo výkonem 7741 bodů, což je jen 10 bodů od absolutního rekordu z roku 1993. Vyzvednout musíme výkon 165 cm Kláry Toové na výšce, další individuální prvenství získala Valentýna Homolková v dálce výkonem 560 cm.
Mladší kluci ve složení: Matyáš Zach, Matěj Martinkevič, Maxim Teslík, Daniel Dostál, David Vojtal, Petr Stanovský, Alex Hurina, Michal Hrabovský a Jan Charvátek se ale nenechali zahanbit. Kluci si vytvořili plno nových osobních rekordů, za zmínku určitě stojí výkon Honzy Charvátka na 1 000 m 2:58,94, Matyáše Zacha na 60 m 7,76 s a také pokořili klubový rekord na trati 4x60 m. Za jejich výkony jim bylo odměnou krásné 2. místo s 5 503 body.

T. Havlíčková

foto

 

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 70

Včerejší návštěvy 174

Návštěvy tento měsíc: 3799

Celkový počet návštěv: 163137