Iron Kids 2019

Dne 7.6.2019 se uskutečnil další ročník IRON Kids. V letošním roce nám počasí moc nepřálo, termín byl kvůli velmi chladnému a deštivému počasí přeložen a ani napodruhé to nevypadalo moc nadějně – pršelo a nic nenasvědčovalo tomu, že dešti neunikneme. Avšak po přesunu na koupaliště ve Vřesině nakonec vysvitlo sluníčko a my jsme si celé dopoledne mohli pořádně užít. V letošním roce byli našimi „hosty“ 4 základní školy, a to: ZŠ Hrdličky, ZŠ Komenského, ZŠ Sekaniny a ZŠ Petřkovice.

Hlavní závod – IRON Kids absolvovali všichni s velkým nadšením i přesto, že jednotlivé disciplíny nebyly vůbec jednoduché. Jednalo se o plavání (cca 100m), jízda na kole náročným terénem v přilehlém lesíku a běh kolem celého koupaliště. Všichni se s jednotlivými disciplínami poprali bravurně, a co víc, nikdo nevzdal, všechna družstva závod dokončila.
V mladší kategorii 5. – 7. ročníků startovalo 13 družstev s tímto umístěním:
1. čas 10:15        Teslík, Hošák, Březná - 7.A
2. čas 11:07         Horváthová, Janda, Charvátek - 7.C
3. čas 11:11         Pluskalová, Kocian, Stanovský - 6.A

Starší kategorie měla družstev 9 a jejich umístění bylo následovné:
1. čas 10:02         Adamkovič, Kudělková, Ondris – ZŠ Sekaniny
2. čas 10:26         Petřek, Hurtík, Vantuchová – 9.A
3. čas 10:27         Verešová, Hurta, Pravzek – ZŠ Sekaniny

Doplňkovými disciplínami byly jako vždy kopaná, vybíjená, minigolf a příjemným zpestřením s trochou adrenalinu bylo vystoupení v parkurovém skákání. Podle ohlasů přímo na „místě činu“, a to jak od hostů, tak i žáků naší školy se celá akce vydařila a my doufáme, že všichni odcházeli spokojeni. Už teď se těšíme na další ročník.

Eva Černochová

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 111

Včerejší návštěvy 105

Návštěvy tento měsíc: 650

Celkový počet návštěv: 164501