×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Divadelní představení „Der Turm“

Žáci 7. a 8. ročníku, kteří mají  druhý jazyk němčinu,  zhlédli divadelní představení Der Turm (Věž). Jednalo se o divadelně ilustrované vyprávění v německém jazyce na motivy romantických příběhů bratří Grimmů. V příjemném prostředí jsme poslouchali rodilého mluvčího norimberského profesionálního herce. Představení bylo jazykovým přínosem.

M. Adámková

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 91

Včerejší návštěvy 174

Návštěvy tento měsíc: 3820

Celkový počet návštěv: 163158