×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Pohár innogy Kids Cup

run1

Přes padesát žáků naší školy se v sobotu 14.4.2018 postavilo na start dětského poháru innogy Kids Cup, který probíhal v rámci běhů pro dospělé NN Night Run v centru Ostravy na Masarykově náměstí. Hlavní program pro nás začal v 17:45. Děti byly rozděleny do kategorií podle věku, což bylo také kritérium pro vzdálenost, kterou musely uběhnout. Každý závodník ze sebe dostal maximum, které bylo v cíli oceněno nádhernou medailí a bouřlivým potleskem fanoušků nejen z řad rodičů, babiček a dědečků. Na této akci se finančně podílela naše škola. Přihlásit se tak mohly všechny děti, které měly o běh zájem bez ohledu na finanční možnosti rodiny. Nebyla kategorie, kdy by na stupních vítězů nestál alespoň jeden žák naší školy. Některé kategorie naši sportovci zcela ovládli!!! Na fotografie ze závodů se podívejte zde.

Oficiální fotografie ze závodů: https://www.facebook.com/citynightrun/posts/1667970506611919

B. Blahutová

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 6

Včerejší návštěvy 73

Návštěvy tento měsíc: 1473

Celkový počet návštěv: 137741