Úspěšná reprezentace na BAMBIFESTU 2018 – krásné 3. místo!!!

 V pátek 18. května 2018 proběhla v rámci oslav ostravského BAMBIFESTU soutěž „KDO S KOHO“, které se zúčastnilo devět týmů z různých ostravských škol. Každé družstvo bylo pečlivě sestaveno z žáků prvních až šestých ročníků, kteří soutěžili v netradičních sportovních, pohybových a vědomostních disciplínách. V roli "chytrolínů" vystupovali žáci vyšších ročníků a odpovídali na kvízové otázky z československých dějin 1918-2018, zaměřených na významné osobnosti Československa a na sportovní úspěchy českých sportovců.

Po napínavém souboji a s pomocí fanouškovské podpory 6. C naše družstvo pod vedením paní učitelky Terezy Havlíčkové ve složení  Barbora Prokopová 1.A, Ema Havlíčková 2.A, Jan Štafa 3.A, Jan Kotkolík 4.B, Laura Králová 5.A Jan Charvátek 6.C vybojovalo krásné 3. místo.

Všem zúčastněným děkujeme za skvělou reprezentaci školy a těšíme se na další ročník této zajímavé soutěže.

M. Mikolášková

bambifest

 

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 120

Včerejší návštěvy 105

Návštěvy tento měsíc: 659

Celkový počet návštěv: 164510