Florbal - okresní kolo 8. - 9. tříd

Ve čtvrtek 25.10. jsme s chlapci 8. - 9. tříd odjeli na turnaj do Plesné, odkud jsme chtěli postoupit do okresního finále. Bohužel se v poslední době ukazuje, že bez většího počtu klubových hráčů v našich řadách je postup do dalších kol velmi náročný a tým si nemůže dovolit ani jedinou prohru. Celkové třetí místo tedy zastavuje náš vlak a my se jej budeme snažit posunout dál zase příští rok.

Tým ZŠ Porubské měl následující složení:
Daniel Rydvan, Filip Nguyen, Martin Lindauer, Václav Krupica, Tadeáš Vlach, Jakub Dočekal, Lukáš Vácha, Filip Němec.

Děkuji všem sportovcům za předvedený výkon a reprezentaci naší školy.

M. Bonobo

flor

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 36

Včerejší návštěvy 38

Návštěvy tento měsíc: 508

Celkový počet návštěv: 167184