×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Postupujeme do okresního finále!

Fotbal už dávno není jen klučičí sport. Ve čtvrtek 22.11. jsme se s naším dívčím týmem účastnili turnaje v halové kopané, který jsme opět odehráli v Plesné. Hráli jsme systémem "každý s každým" vždy 2x 8 minut. Na soupisce jsme měli tentokrát pouze dvě dívky, které kopanou hrají závodně, ale ve hře to téměř nešlo poznat. Ostatní hráčky se tomuto sportu evidentně věnovaly o letních prázdninách a staly se tak minimálně rovnocennými soupeři. K tomu všemu podaly holky výborný výkon a postup z druhého místa do okresního finále je na světě. V dalším kole nás čekají těžší souboje, ale věřím, že žádný debakl nám nehrozí.

Složení stříbrného družstva:

Lucie Drozdová, Tereza Erlachová, Marie Kusinová, Lilla Lojková, Marie Jančarová, Valerie Hradilová

Děkuji hráčkám za reprezentaci naší školy.

M. Bonobo

kopana divky

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 95

Včerejší návštěvy 174

Návštěvy tento měsíc: 3824

Celkový počet návštěv: 163162