Medailové žně na Mistrovství Moravskoslezského kraje v Třinci

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Sportovní třídy - Aktuality

V úterý 18.6 se v Třinci konalo Mistrovství Moravskoslezského kraje staršího žactva. Po výborném výkonu mladšího žactva v pondělí, kde naše mládež získala 18 medailí, se naše starší žactvo, přestože na závody jelo v menším počtu a disciplínky si chlapci a děvčata většinou dali na pohodu a ne maximálně možně :-)... podařilo získat vynikajících 21 medailí! Z celkového počtu máme nejvíce mistrů/mistryň Moravskoslezského kraje mezi všemi startujícími atletickými oddíly. A to celkem 13!

Na tomto mistrovství padaly klubové rekordy (Bártová Daniela v kouli, Březná Gabriela na 1500m př), mnoho osobních rekordů či výkonů roku. Mezi nejúspěšnější patří 2x zlaté Bárová, Dokulilová, Fialová, Schneeberger, Toová či Válková Nina.

Zoom gallery

Krásné a pohodové závody v Třinci jsme si hodně užívali a věříme, že i pro naše atlety to bylo velmi příjemné zpestření závěru letní části atletické sezony!

Moc všem gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci našeho atletického oddílu.

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 12

Včerejší návštěvy 50

Návštěvy tento měsíc: 368

Celkový počet návštěv: 168538