Pohár rozhlasu 2019

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Sportovní třídy - Aktuality

Medaile z republikového finále Poháru rozhlasu 2019

19.6.2019

Zoom gallery V úterý 11.6. se v Plzni konalo republikové finále Poháru rozhlasu. V letošním roce se jednalo již o 51. ročník této soutěže s obrovskou tradicí! V posledních letech se na této soutěži daří také družstvům ze Základní školy Porubské 832, kde většina členů družstva jsou svěřenci našeho atletického klubu Atletika PORUBA. Pro představu čtenářů, jen dostat se na republikové finále této akce znamená postoupit z okresních kol, přes krajské kola až mezi nejlepších 8 týmů v celé republice v dané kategorii. Každoročně se v jednotlivých kategoriích mladších a starších žákyň, mladších a starších žáků účastní soutěže přes 700 škol/družstev z celé ČR.

  • V roce 2017 se podařilo na republikové finále probojovat mladším žákyním s výsledným 2. místem
  • V roce 2018 se to podařilo dokonce 3 družstvům a to mladším a starším žákyním a starším žákům. A byly z toho 2 medaile – opět 2. místo pro mladší žákyně a 3. místo pro starší žákyně

V letošním roce se do republikového finále dostaly 2 týmy – starší žákyně a mladší žáci. A jak jsme letos dopadli?

Starší žákyně ve složení

·        Bártová Daniela
·        Fialová Dominika
·        Homolková Valentýna
·        Schneeberger Melanie
·        Tomisová Veronika
·        Toová Klára
·        Válková Nikola
·        Válková Nina
·        Vantuchová Sabina
·        Zdražilová Denisa

Letos po dvou medailových letech v roce 2017 a 2018 konečně dosáhly na vytoužené ZLATO!!! A získaly titul mistryň Poháru rozhlasu České republiky! Obrovská gratulace klubu k vynikajícímu úspěchu, kterého jste děvčata dosáhly.

Mladší žáci ve složení

·        Dostál Daniel
·        Hrabovský Michal
·        Hurina Alex
·        Charvátek Jan
·        Martinkevič Matěj
·        Stanovský Petr
·        Teslík Maxim
·        Vojtal David
·        Zach Matyáš

Byli na republikovém finále Poháru rozhlasu poprvé, ale i tak zde nenastupovali s ambicemi se pouze zúčastnit, ale zabojovat a pokusit se dostat na stupně vítězů. I jim se to nakonec povedlo a skončili na vynikajícím 2. místě, jen o 18 bodů za vítězi. Je tedy na snadě myšlenka, že vítězná starší děvčata před 2 lety také skončila na druhém místě a letos jsou zlaté..., že by kluci měli stejné ambice do dalších let ..., uvidíme a necháme se jistě mile překvapit v budoucnu. Teď, ale veliká gratulace klubu pro kluky za výborný výsledek!

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 22

Včerejší návštěvy 379

Návštěvy tento měsíc: 873

Celkový počet návštěv: 167549