Postup staršího žactva na Mistrovství Moravy a Slezska

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Sportovní třídy - Aktuality

Postup obou družstev staršího žactva na Mistrovství Moravy a Slezska

4.9.2019

Zoom gallery V úterý 3.9. 2019 se ve Frýdku-Místku konalo poslední 4.kolo družstev staršího žactva. V tomto kole se bojovalo o postup na MIstrovství Moravy a Slezska. Na MMaS postupují vždy jen tři nejlepší družstva děvčat a chlapců z kraje.

A jak jsme na tom byli před a po soutěži :-)?

Děvčata měla postup víceméně jistý díky náskoku z prvních třech kol. Jen bylo potřeba se zúčastnit a zkusit si po prázdninách nějaké ty disciplínky :-)...Děvčatům se poměrně po prázdninách dařilo a v daném kole se umístily na velice pěkném 3. místě. V celkovém pořadí to znamenalo udržení 1. místa v kraji a jasný postup na Mistrovství Moravy a Slezska, které se koná v neděli 15.9. v Uherském Hradišti.

Tabulka družstev dívek
Zoom gallery

U chlapců byla situace mnohem složitější. Dělili se před posledním kolem o třetí místo v kraji s Třincem. V tomto kole se tedy museli v pořadí umístit právě před Třincem. Úkol to nebyl vůbec jednoduchý, protože se chlapci přetahovali o každý bodík v každém kole... První podmínkou byla účast všech nominovaných atletů! Téměř u všech se to podařilo splnit a tak bylo potřeba zabojovat na dráze... Chlapi se snažili, ale i přes veškerou snahu se před štafetami drželi za třineckým družstvem. Třinec do štafet žádný tým nepostavil, my jsme postavili tři štafety a získali jsme důležitých 18 bodů. Ty ve výsledku znamenaly třetí místo v tomto kole a předskočení družstva Třince v tabulce kola. V celkovém pořadí to znamenalo osamostatnění se na třetím místě v kraji a postup na Mistrovství Moravy a Slezska.

Zoom gallery

Velkou pochvalu za včerejší závod si zaslouží všichni, kteří se účastnili a zabojovali... Víme, že tam byly u některých v průběhu závodu i bolístky, ale zvládli to a i díky tomu jedou obě družstva do Uherského Hradiště reprezentovat náš kraj na Mistrovství Moravy a Slezska.

Pořadí jednotlivých bodovačů družstva a s tím související boj o mega dort vítěze bodovací soutěže :-)
Zoom gallery

Zoom gallery

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 19

Včerejší návštěvy 379

Návštěvy tento měsíc: 870

Celkový počet návštěv: 167546