×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

V poháru družstev mladšího žactva první a čtvrté místo

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Sportovní třídy - Aktuality

V úterý 13.6. se ve Frýdku-Místku konalo již třetí kolo družstev mladšího žactva v atletice. Žákyně naší školy po vítězstvích v prvních dvou kolech s velkým přehledem získaly s více než 100bodovým náskokem vítězství také ve třetím kole!

IMG 6448bbb

Za výsledky mladších žákyň stojí samozřejmě výborné idividuální výkony, ale také ochota se závodů účastnit a to v případě všech děvčat. Žádné z děvčat se ze závodů neomlouvá, pokud nemá opravdu nějaké zdravotní problémy - všem děvčatům za skvělý přístup děkujeme a k prvnímu místu ve 3. kole gratulujeme!

Mladší žáci po 5. místě v prvním kole a vynikajícím 3. místě v kole druhém si z Frýdku-Místku odvážeji velice pěkné "bramborové" 4. místo. Jen škoda, že chlapcům chybělo pár stabilních členů (ze zdravotních důvodů) týmu a jedna ze štafet byla dikvalifikována. V atletice se na "kdyby" nehraje, ale kluci by si jistě došáhli opět pro 3. místo. I u chalpců je potřeba vyzdvihnout disciplínu, díky které se jim daří opanovat postupové příčky do krajského finále. Dobrá práce!

 

A jaký je aktuální stav družstev mladšího žactva před posledním 4. kolem, které se bude konat v polovině září?

 

tabulka druzstev celkem 3kolo

 

Kompletní výsledky závodu jsou k dispozici zde - http://online.atletika.cz/vysledky/31172

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 63

Včerejší návštěvy 180

Návštěvy tento měsíc: 2480

Celkový počet návštěv: 145713