Úplné uzavření školy od 1. 3. 2021

Vážení zákonní zástupci,
od pondělí dochází k úplnému uzavření škol 😕. 1. a 2. ročníky se budou v následujících týdnech vzdělávat distančním způsobem tak, jak je tomu u žáků 3. - 9. ročníků. Vše máme předpřipraveno. V pondělí 1. 3. nás čeká online porada s třídními učitelkami, kde doladíme detaily. Kolem 10:00 přijde na žákovské účty pozvánka k online hodině přes G-Meet, tam vám třídní učitelky sdělí, jak bude vypadat rozvrh od úterý 2. 3. 2021. Prosím, vyzkoušejte své přístupy, pokud by někomu dělalo přihlášení problém, neváhejte mne kontaktovat na email vladimir.stalmach@zsporubska.cz
Pondělní přihlášené obědy si můžete vyzvednout do jídlonosičů, od úterý si máte možnost obědy nadále vyzvedávat, nebo odhlásit. Výdej obědů bude v čase od 11:30 do 14:00.

Zřizovatel

Za podpory

Partneři školy