Základní škola Porubská 832

YouTube
Základní škola Porubská 832

Soutěž v anglické konverzaci

  • Základní škola Porubská 832 > Aktuality - škola > Soutěž v anglické konverzaci
  • V pátek 26. ledna proběhlo školní kolo soutěže v anglické konverzaci.🇬🇧 Ve dvou kategoriích se utkalo celkem 40 žáků, a souboj to byl opravdu velmi vyrovnaný a na vysoké úrovni. Pro porotu bylo nesmírně těžké vybrat v každé kategorii trojici nejlepších. Nakonec se výherci 🏆školního kola v mladší kategorii stali Jakub, Anna a Dominik a mezi staršími to byli Erik, Kristina a Barbora. Jakub a Erik budou naši školu reprezentovat v okresním kole soutěže, proto jim všichni držme palce!✊️ Ostatním účastníkům soutěže bychom chtěli touto cestou poděkovat, jelikož porota byla opravdu skvělou úrovní angličtiny dětí unesena. Všichni jsme prožili příjemné a inspirativní dopoledne. Keep up the great work, everyone! 😉