Základní škola Porubská 832

YouTube
Základní škola Porubská 832

Výběr stravného měsíc květen 2024

 • Základní škola Porubská 832 > Aktuality - jídelna > Výběr stravného měsíc květen 2024
 • Prodej stravného na měsíc KVĚTEN 2024                                                                                                                                                                         

  29. 4. 2024  7.30-8.00 hod.                                                                                                                                    

  30. 4. 2024  7.30-8.00 hod.                                                                                                                                    

  2. 5.  2024  7.30-8.00 hod.                                                                                                                                    

  3. 5.  2024  7.30-8.00 hod.                                                                                                                                    

  Strávníci jsou zařazováni do kategorií podle věku, kterého dosáhnou ve školním roce.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         

  I. kategorie (7 – 10let)                                                       19           x             34=        646,-Kč                                                                                                                                                            

  II. kategorie (11 – 14let)                                                    19           x             36=        684,-Kč                                                                                                                                             

  III. kategorie  (15 a více)                                                     19           x             38=        722,-Kč                

  Zaměstnanci školy                                                              19           x             38=        722,-Kč                                                                                                                                                                            

  Zaměstnanci školy-důchodci                                            19           x             51=        969,-Kč                

  Svačinky                                                                                 19           x             20=        380,-Kč                               

  Pitný režim na celý měsíc                                                                                                   20,-Kč                

  Prosím, noste drobné peníze. Děkuji.                                                         

  Navrátilová Veronika- vedoucí ŠJ