Základní škola Porubská 832

YouTube
Základní škola Porubská 832

Únorová školní družina

 • Základní škola Porubská 832 > Aktuality - družina > Únorová školní družina
 • Ze školní družiny
   
  Únor nám přinesl nezapomenutelné chvíle plné kultury a vzdělání. V tomto měsíci jsme navštívili místní knihovnu, kde jsme se setkali se spisovatelkou Ester Starou. Následovala hudební beseda s panem Beitlem v tělocvičně, kde jsme propojili hudbu s pohybem a zábavou. Stanice Přírodovědců nám jako každý měsíc otevřela oči k tajemstvím přírody a zdejším zvířátkům. Nezapomenutelný byl rovněž workshop s právníky na téma “Cesta peněz”. Děti se seznámily s finanční gramotností a základy ekonomiky. Co se týče kulturního dění, tak nám držte pěsti, protože jsme zaslali výkresy dětí do výtvarné soutěže na téma “Požární ochrana očima dětí a mládeže”. 
   
  Tematicky a výtvarně jsme se v únoru s dětmi věnovali především sv. Valentýnovi a aktivitám ke Dni mateřského jazyka.
   
  A na závěr? Už příští týden v pátek si užijeme Karneval v tělocvičně.