Březnová školní družina

• Základní škola Porubská 832 > Aktuality - družina > Březnová školní družina
  • Ze školní družiny

Březen ve školní družině byl plný radosti z jarních prázdnin a blížících se jarních svátků. S blížícími se Velikonocemi jsme se ponořili do tradičních příprav. Děti se nadšeně zapojily do zdobení velikonočních vajíček, které ozdobyly břízu na Hlavní třídě. Společně s rodiči jsme zdobily vajíčka mramorovací technikou.

Oslavou Mezinárodního Dne Žen jsme vyjádřili uznání a respekt všem ženám kolem nás. Děti se zapojily do tvůrčího vyrábění, kde s láskou vytvářely drobné dárky a přání pro všechny ženy ve svém okolí.

Další důležitou událostí byla beseda věnovaná Dni Učitelů, která nám připomněla význam pedagogické práce.

Naše dobrodružství pokračovalo návštěvou ZOO a solné jeskyně, kde jsme objevovali přírodu a relaxovali v klidném prostředí.

Karneval přinesl do naší školní družiny dávku veselí a fantazie. Děti se proměnily v různé postavy a společně jsme si užili taneční vystoupení, zpěv, rap a další zábavu.